Ново Office Chair Fixed Black ISO

Office Chair Fixed Black ISO

Прегледи: 619 Производител: Nowy Styl
Шифра:
Достапен: Има залиха
1,990.00ден без ДДВ: 1,990.00ден
Количина: Купи

Класичен посетителски канцелариски стол
• метална конструкција
• црна боја
• платно (мебел штоф)
• препорачана максимална носивост до 120кг

Manufactured by NowyStyl (Made in Poland)

Ознаки: столици