Ново Office & Home Chair CARGO PLUS Black with Chrome Metal Base

Office & Home Chair CARGO PLUS Black with Chrome Metal Base

Прегледи: 499 Производител: Stolici.mk
Шифра: Cargo+
Достапен: Има залиха
2,500.00ден без ДДВ: 2,500.00ден
Количина: Купи

• квалитетен асистент стол со еко-кожа облога и класичен дизајн
• удобно и меко седиште за долготрајна употреба во канцеларија или домашни услови
• вграден висок пневматски амортизер high-pressure за висинско подесување на столицата
• вграден дополнителен метален округол држач за нозе
• метална хромирана високосјајна ротирачка подвижна основа на тркалца
• тркалца со силиконска облога идеални за употреба на паркет / ламинат
• бесшумно и меко движење на сите видови подови без оштетување
• препорачлива максимална носивост до 120кг
• вклучено упатство, алат и сите потребни материјали за составување

Manufactured by Stolici.mk