Gaming Chair Monster X-Series ADD RGB 001 LED Light with Remote Control

Gaming Chair Monster X-Series ADD RGB 001 LED Light with Remote Control

Прегледи: 4373 Шифра: MONSTER RGB001
Достапен: Има залиха
12,490.00ден без ДДВ: 12,490.00ден
Количина: Купи

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од цврсти и квалитетни материјали
Вградено РГБ ЛЕД осветлување во целосна должина на седиштето и наслонот
Далечинско за контрола на осветлувањето, голем број на најразлични светлосни ефекти
Можност за контрола на јачината на осветлувањето и брзината на светлосните ефекти
Црна метална цврста ротирачка подвижна основа на тркалца
Тркалца со силиконска облога идеални за употреба на паркет / ламинат
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
Независно подвижен наслон за грб со фиксирање на аголот на наслонување во повеќе позиции
Лумбално перниче за грб со можност за висинско подесување и лесно остранување
Перниче за глава со можност за лесно отстранување
Подесивост по висина со механизам за регулација на висина
Препорачана максимална дозволена носивост до 130кг