Ново Office Chair Visitor Max Comfort Fixed Black

Office Chair Visitor Max Comfort Fixed Black

Прегледи: 4097 Производител: Stolici.mk
Шифра: Visitor Max Comfort
Достапен: Има залиха
2,100.00ден без ДДВ: 2,100.00ден
Количина: Купи

Класичен посетителски канцелариски стол со двојна сунѓерна облога и зголемена носивост
• метална конструкција
• црна боја
• платно (мебел штоф)
• препорачана максимална носивост до 190кг

Manufactured by Stolici.mk

Ознаки: столици