Office & Computer Table Laptop Desk HL-728

Office & Computer Table Laptop Desk HL-728

Прегледи: 4785 Шифра: HL-728
Достапен: Има залиха
2,500.00ден без ДДВ: 2,500.00ден
Количина: Купи

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер
изработено од метални профили и иверка
рамна работна површина погодна и за пишување
дополнителна лизгачка полица на извлекување
компактно и лесно преносливо со подвижна основа со 4 тркалца
фабричка подготовка за брза и лесна монтажа, вклучени се и сите потребни елементи за монтажа

Димензии на биро: 60cm x 40cm x 76cm

(бироата се спакувани во транспортни пакети и се со фабричка подготовка за монтажа. цените на сите бироа се без вклучена монтажа и без достава)