Попусти
8,500.00ден 7,500.00ден
4,990.00ден 3,790.00ден
4,899.00ден 4,690.00ден
4,990.00ден 4,200.00ден
Office & Computer Table Laptop Desk HL-703

Office & Computer Table Laptop Desk HL-703

Прегледи: 1517 Шифра: HL-703
Достапен: Има залиха
2,990.00ден без ДДВ: 2,990.00ден
Количина: Купи

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер - Црна боја
комбинирана изработка од метални профили и иверка
рамна работна површина погодна и за пишување
дополнителна лизгачка полица на извлекување
дополнителна практична фиксна полица
цврсто, компактно и лесно преносливо со подвижна основа со 4 тркалца
фабричка подготовка за брза и лесна монтажа, вклучени се и сите потребни елементи за монтажа

Димензии на биро: 60cm(д) x 48cm(ш) x 74cm(в) (висина до најгорната полица 118cm)