Ново Office & Home Mesh Chair Monti Large HB Leather Black

Office & Home Mesh Chair Monti Large HB Leather Black

Прегледи: 1389 Шифра: Monti HB
Достапен: Има залиха
5,900.00ден без ДДВ: 5,900.00ден
Количина: Купи

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцеларија и дома
Седиштето и наслонот се обложени со мрежа
Дополнителна кожна апликација на седиштето
Цврста метална хромирана високосјајна ротирачка подвижна основа на тркалца
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
Фиксни наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите
Механизам за висинско подесување на столот