Попусти
8,500.00ден 7,500.00ден
4,990.00ден 3,790.00ден
4,899.00ден 4,690.00ден
4,990.00ден 4,200.00ден
Ново -4% Office & Home Mesh Chair Monti Large HB Black

Office & Home Mesh Chair Monti Large HB Black

Прегледи: 2094 Шифра: Monti
Достапен: Има залиха
4,899.00ден 4,690.00ден без ДДВ: 4,690.00ден
Количина: Купи

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцеларија и дома
Седиштето и наслонот се обложени со мрежа
Цврста метална хромирана високосјајна ротирачка подвижна основа на тркалца
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
Фиксни наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите
Механизам за висинско подесување на столот