Ново Office & Home Chair Prestige GTP Black

Office & Home Chair Prestige GTP Black

Прегледи: 2710 Производител: Nowy Styl
Шифра: Prestige Black
Достапен: Има залиха
4,500.00ден без ДДВ: 4,500.00ден
Количина: Купи

Квалитетен ергономски стол за удобна домашна и канцелариска употреба
Механизам за висинско подесување на седиште
Механизам за висинско и аголно подесување на наслон
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање
Опција за регулирање на аголот на наслон и фиксирање на положба
Седиштето и наслонот се обложени со мебел штоф
Фиксни наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите
Цврста метална основа со декоративна пластична облога во црна боја 
Производител: Nowy Styl Полска