Попусти
8,500.00ден 7,500.00ден
4,990.00ден 3,790.00ден
4,899.00ден 4,690.00ден
4,990.00ден 4,200.00ден
Ново Office & Home Chair Donatella Black

Office & Home Chair Donatella Black

Прегледи: 1838 Шифра: Donatella
Достапен: Нема залиха
4,990.00ден без ДДВ: 4,990.00ден

Канцелариски стол комбиниран мрежа и еко-кожа

• квалитетен стол со мрежеста и еко-кожна облога комотен за долготрајна употреба во канцеларија или домашни услови
• метална ротирачка подвижна основа на тркалца
• анатомски наслон за грб
• фиксни наслони за раце
• подесивост по висина